JAVNI POZIV LADISLAVU LIPIČU DA ODSTOPI Z MESTA PREDSEDNIKA ZVVS


Gost

#1

2013-02-10 19:56

Ljudi ki širijo nestrpnost do državljanov ne morejo bit na vodilnih položajev te države.

Gost

#2

2013-02-10 20:08

Zasluženo naj spoka. Jaz sem spokal iz ZVVS že zdavnaj.Notri so sami tisti kateri so bili proti odcepitve od Jugoslavije. Danes so pa glavni.
Naj gredo v tri krasne........

Franci

#3 vsak jo sme podpisati

2013-02-10 21:00

Podpiše jo lahko vsak ki se z njo strinja, članstvo v ZVVS NI pogoj

Gost

#4

2013-02-10 21:35

zadnji čas, da se gazamenja

Gost

#5

2013-02-10 22:09

TAKOJ MORA ODSTOPITI.

Gost

#6

2013-02-11 00:57

Odlično, takoj je treba ukrepati in želim, da peticija uspe !!!

Gost

#7

2013-02-11 09:13

Hvala g.Pojbič,končno negdo,ki ima srce in dušo za svobodno Slovenijo.Že lani sem bil močno razočaran na letnem zboru VV za Slovenijo na Ptuju.
Vodenje konference zo zaupali predsedniku ZZB Ptuj,,zbor jr pa zapel najprej partizansko pesem,razočaran in žalosten sem bil pa ne samo jaz,veliko njih,ki so bili tam.Mislil sem že odstopiti.Veliko je tu kriv g.Žitnik,ki dovoljuje take stvari.Sem in bim vedno za Slovenijo in vodjo ko smo se osvobajali g.Janšo.Hvala vamin gremo naprej pripravljen sem tudi sodelovati pri vsaki akciji V.V.za Slovenijo Marjan Petek

Gost

#8

2013-02-11 09:17

Malo napak zaradi vneme pri pisanju se opravičijem.
Stopimo skupaj in če bo treba ustanovimo novo združenje brez tistih,ki so na strani uničevalcev Slovenije saj jih poznamo.M. Petek

Gost

#9

2013-02-11 10:08

Peticija je napisana realno in upravičeno. Skrajni čas je, da se tudi na ta način začne odstranjevati škodljive ljudi, zaradi katerih Slovenija ne more napredovati. Predlagam da tisti, ki se spoznajo na kreiranje peticij, naredijo peticijo za ukinitev ali opustitev proslave v Dražgošah, ki je že zdavnaj postala nekakšen Slovenski Gazimestan. S tem bi Dražgošam omogočili da končno zaživijo v svobodi in brez bremen in poveličevanja "Kosovskega boja" ki se je takrat zgodil v tej sicer prijetni vasici.

Gost

#10

2013-02-11 11:49

Sem veteran vojne za Slovenijo in me do sedaj ,kljub članstvu niso še vprašali za mnenje ali zaprosili za prispevek k članstvu, vedo pa v imenu članov napisati in povedati marsikatero neumno. kot to, da smo nosili oznake okupatorja. Nosil sem embleme Slovenije in temu primerno položajno oznako ali čin. Nisem pa volil ne predsednika SEVERJA in ne predsednika ZVVS . Veteransko pozdrav.

Gost

#11

2013-02-11 15:51

Končno je čas, da se umakne in gre v penzijo
"7"

#12

2013-02-11 15:56

Sem 50-letnik, ki je bil leta 1991 že sredi junija vpoklican in čez 3 mesece končal svojo "misijo". Nikdar in nikoli nisem in ne bom zaprosil za članstvo v veteransko in sever združenje, ker sem že takrat vedel, da smo Slovenci premalo možati in se bomo pač pustili na drug način nategniti.
Vedno pa podpiram smer Slovenija, vendar pošteno in moralno in z eno državo. Mladi pa danes ne morejo vedeti nič o naši zgodovini, ker jih zaradi našega egoizma in strahopetnosti nismo nič naučili. Vse to se vleče že dolgih 70 let, skozi prirejeno napisano zgodovino NOB, tako tudi za naslednjo stopnico zgodovine. Kako boste dobili zavedne (ne zavedene) mlade ljudi, polne elana, zanosa, optimizma in želje po ustvarjanju, če jim nismo dali pravih korenin iz katerih bi črpali. Izgleda tako, kot da bo "komunistom" uspelo izbrisati Slovence iz obličja Zemlje in to v 21.stoletju v centru Evrope. Tolikšna je njihova moč.

Gost

#13

2013-02-11 16:05

Zelo sem hvaležen, da se je nekdo opogumil in stopil na pot zlorabi najpomembnejših državnih simbolov za politikantske koristi komunistične paradržave.

Gost

#14

2013-02-11 17:29

Šele, ko je Turk padel in z njim tud Lipič, se je spomnil na veterane. Bljak !!

Gost

#15

2013-02-11 22:20

Nihče nima pravice si prisvajati zaslug vojne za Slovenijo 1991, tudi ne general Lipič.Slovenijo je osvobodil slovenski narod in Janez Janša.

Gost

#16

2013-02-12 14:08

Peticijo Podpiram iz tega razloga ker sem sodeloval v osamosvojitveni vojni za našo Slovenijo in ne za Jugoslavijo kot sedaj promovira g.Lipič.

Gost

#17

2013-02-12 14:37

Naj odstopi!
BM

#18

2013-02-24 19:50

Sem član ZVVS in ne želim, da me predstavlja politično obremenjen sluga opcije, ki v srcu nikdar ne bo nehala žalovati za gnilo jugovino in privilegiji posvečenih (lastnih)!

Gost

#19

2013-03-05 23:14

Takoj mora odstopiti !!!!
gost

#20

2013-03-12 10:01

Malo smešno je, da takšne očitke piše nekdo, ki se je šele pred kratkim včlanil med veterane. Še posebej pa nekdo, ki je pred kratkim preko članske izkaznice dobil državno službo za katero nima prav nobenih kompetenc.
Franci

#21 Re: ko nekdo piše anonimno, naj se vpraša zakaj to počne in lepo začne pri sebi!

2013-03-13 07:27

igor

#22

2014-03-27 20:36

Janez Janša ni osvobodil Slovenije.Med vojno je bil v kleti Cankarjevega doma.Pojbič, je pa sds-ovska ovca. Saj ima sds svoje združenje, naj gre tja.

Gost

#23

2015-02-13 12:06

odločitev peticije je pravilna in zasluži si vso pohvalo predlagatelju te peticije.
Z..P..

#24

2017-05-25 16:08

Veteranski pozdrav,piše Z. P.Res je da so nekateri prišli zraven zgolj z neko lažno prestavitev in sem za to da bi se naredila celotna REVIZIJA in pogledati kje je kdo bil in deloval na žalost poznam osebo ki je sedaj pomočnik prapor noše ali zamenik res ne vem kaj se dogaja v tej naši mali deželi in če je gdo bil v nekem vodu ali četi to bi ga sigurno vsaj nekaj njih se ga spomnilo ker sam nihče ni mogel delovati razen kje v pisarni še tam bi ga poznalo več ljudi in ja ti si pa res bil v tisti pisarni to bi bilo resnično in prijavo v ZVVS a kdaj bo prišel ta čas da se VSI TAKŠNI LAŽNIVCI VRŽEJO IZ PRAVIH VETERANOV IN SE TAKŠNE BARABE JAVNO OZNAČI jaz sem pravi vojni veteran iz prve bojne linije imel sem zamazane roke a takše barabe nam krojijo našo borbo vržimo ih iz NAŠIH VRST VSAGDO VE ZA VSAKEGA PRAVEGA VETERANA A PADALCE IN LAŽNIVCE PA IZ NAŠIH VRST.

                                                                                                                                                                          L.P.


Gost

#25 Re:

2017-05-25 16:19