Dr. Vekoslav Šekoranja ni primeren za delo ginekologa

M etka

/ #5 Žalostno, a resnično...

2012-10-03 22:53

Leta 2010 sem ob sprejemu v porodnišnico naletela ravno na njega dr. Šekoranjo-srečnica;(. Ker sem za sabo imela zelo slabo izkušnjo in sem morala celo nosečnost preležati, zaradi grozečega prehitrega poroda(v 4.mesecu sem imela hudo prometno, potreben je bil tudi operativni poseg),so se skoraj vsi ginekologi posvetili veliko moji nosečnosti. No, da ne omenjam pregleda, ki mi ga je opravil dr. Šekoranja pred sprejemom. Njegov komentar pred pregledom (ko je pregledal moje papirje), "sej ste dal že dost čez boste pa še tale pregled". čutila sem ga do grla, črhnila niti besede, samo molila, da bo vse čim prej za mano. Verjamite, da sem prestala tisto leto veliko pregledov in vse sorte, pa tega res ne privoščim nobeni nosečnosti, in sicer predvsem kar je sledilo potem. Po pregledu se je vsedel zraven mene in me začel provocirati, zakaj nisem šla delat splava, kakšen da bo otrok ves iznekažen itd.(to je šel govort meni, ki sem prišla z namenom,da rodim-halooo???) Zaprlo mi je sapo, saj nisem morala verjeti, kaj mi pripoveduje. Vsa zaskrbljena, se mu povedala, da tudi v lj, ko sem bila na pregledu so potrdili, naj bi bilo s plodom vse vredu. Mojim besedam se je samo nasmehnil in do dal:"upam, da ste vsaj dobr zavarovani, da boste dobr pokasiral". Moj odgovor je bil" niti ne". Moram povdarit, da dr. zelo pazi, da ko take stvari dela, da je sam s pacientko, saj je tako krit(ali pa reče"ah, so občutljive ali pa jo dajojo hormoni"). V glavnem, ko sem zapustila sobo in so me priklopili na ctg sem planila v jok. Priletela je sestra in celo glavna dr. Gradeckijeva, kateri sem na lep način povedala kaj je bilo. Dosegla sem le to, da me naprej ni pregledoval Šekoranja.

Konec je bil na srečo srečen, saj sem naslednji dan rodila zdravo punčko-naš čudež, ki je danes stara že 2 leti in je prava zelo razigrana deklica. Tako je to, vsi vse vejo, pa nobeden nič ne ukrepa, tako je pri nas. Eni imajo pač dobro varovan svoj "pedigre" in lahko delajo kar se jim zahoče.

Kapo dol ženskam, ki so imele toliko poguma, da so svojo slabo izkušnjo dale v medije!!!