Peticija za znižanje plače parlamentarcev na minimalno plačo

Quoted post


Gost

#51

2013-10-05 18:01

Mi smo jih volili, mi smo njihovi delodajalci, nas zastopajo, ZA nas naj bi delali, mislim da imamo vso pravico, da njim znižamo plače. V gospodarstvu povsod po svetu je tako, da ko delodajalec vidi, da delavec ni sposoben za delo, ki ga opravlja ali dela ne opravlja dobro, delavca bodisi premesti na drugo (manj vredno) delovno mesto ali ga odpusti. Oni so jasno pokazali in dokazali da dela ne opravljajo dobro, ali ga nočejo ali pa ga niso sposobni je pa nagradno vprašanje.

Replies

NARIM

#64 Re: 51

2013-10-05 18:27:53

#51: -

Se poplnoma strinjam s teboj, zato tudi pravim, da smo krivi mi, državljani, pa mi odgovori kako si lahko vplival na potek volitev, volil si stranke in njihove člane (te pa nisi predlagal ti ali jaz. doma iz podeželja), ga ni človeka, ki bi se pri nas pravilno odločil in tudi ni človeka (saj jaz ga ne poznam pri nas), ki bi nas potegnil iz tega "dreka", veliko sodelujem s tujino in ponujajo nam denar, projekte, ... ampak mi ga ne znamo vzeti, vlado imamo takšno kot jo zaslužimo, zato naj ROK predlaga drugačno peticijo in bo imel ne 21 ali 26.000 podpisnikov, ampak se mi zdi da kar tam okoli 1.5 miljona, tujci nam ponujajo naj postanemo "kanton" ali pa naj se priključimo drugi državi, ki nam bo pomagala in bi ostali svobodni, ... , že če pogledamo 210 bobčin, ki kradejo naš denar, Berlin, ki je približno tako velik kot Slovenija, ima 12 občin in lahko urediš na vsaki občini vse, tam ne poznajo "upravnih enot", ki so pri nas več kot občine, ha,ha, ... torej kam gre denar, pa niso parlamentarci, ... VSI SE MORAMO ZBUDITI in postati DOBRI DRŽAVLJANI DOBRE DRŽAVE - mi smo DRŽAVA, ... mislim, da je ROK še mlad in ne pozna vse zgodovine, jaz jo, ... na žalost, SLOVENIJA je BISER EVROPE, tako pravijo tujci in tako pravim tudi jaz, ...