VPIS NEODTUJLJIVE PRAVICE DO VODE V USTAVO

Quoted post

kr1

#20

2016-04-10 09:54

Raje kot da se zavzemate za posamezna podjetja ki jih namerno izčrpavajo, se raje borite za PRAVICO in meritokracijo v državi. Naredite peticijo in kasneje referendum za odvzem trajnih mandatov sodnikom, naredite peticijo za preverjanje premoženja pri državljanih, peticijo za lustracijo in umik starega establišmenta, peticijo da se razišče malverzacije v NLB. Ne se ukvarjat s simptomi ampak z izvorom bolezni. Zavzemajte se za čimbolj neposredno demokracijo.

Replies

Dušan Trušnovec
Avtor te peticije

#33 Re:

2016-04-11 22:06:57

#20: kr1 -  

 No...Neposredna demokracija mi ej vsekakor blizu...Najbrž tudi drugim članom naše iniciative, vendar o tem še nismo imeli časa kaj dosti debatirat !? :-) ..To,. da sem se odločil objavit ta poziv za Alpino je v smislu povezovanja čimveč iniciativ v povezano delovanje ,ki tako postane močnejše in uspešnejše.........a vsaka še naprej vodi svoje porojekte.:za nas je že Voda toliko obsežnba, da nas čaka še dooooogo delovanja, če jo želimo zares primerno zaščititi....Tvoje pozivanje in mnenje se mi zdi čist ok, vendar te pozivam, da se skupaj s somišljeniki lotiš tega in kasneje se lahko povežemo in si pomagamo...a vsega ne moreš pričakovati da bo storila zgolj ena iniciativa, saj že sedaj vse svoj čas vlagamo v projekt Vode in nimamo šans se lotevati še česa drugega.....pa je tu še polno idej o hrani, o semenih, o čezatlanstkih sporazumih, o elektronskih volitvah, o energiji itd ...ki pa bodo počakala na kakšne boljše čase ...če se ostali neboste tudi lotili kaj naredit !? :-) 

Blažka

#38 Re:

2016-04-11 23:02:55

#20: kr1 -  

 Tako je. Podpiram.