Dekriminalizacija Marihuane v Republiki Sloveniji

Stopite v stik z avtorjem peticije

Ta tema pogovorov je bila samodejno ustvarjena iz peticije Dekriminalizacija Marihuane v Republiki Sloveniji.

lupca

#26

2013-05-08 18:44

Kolikor vem kajenje marihuane lahko povzroci hude psihoze pri bolnikih, ki imajo za tovrstne tezave genetske predispozicije...marihuana ti takoj cilja na mozgane, alkohol pa bolj na jetra...nisem sure, da je res tako zdravilna...odvisno za koga...za vse sigurno ne.


Gost

#27

2013-05-09 12:03

narava je naša!
t3ch

#28 za lupco in podobne

2013-05-09 12:12

marihuana uniči slabe možganske celice, zdrave pa pusti na svojem mestu na tak način se znebiš raka. polek tega da je uporabna za 10 različnih bolezni je tudi za šizofrenijo pa čeprav ti izbolša vsa čutila in s tem je možno da imaš več prisluhov so bolniki povedli da se lazje poprimejo s to boleznijo kot da ne uporabljas marihuane!

znansteveniki so dokazali da s kajenjem marihuane imaš manj možnosti za raka na pljučih kot da sploh nič ne kadiš. kaj šele da jo uživaš kot prehrano!

canabinol ima vsak človek ze v sebi med drugim ga materino mlego tudi proizvaja.

preveč je informacij da bi še dalje tiščali glavo v pesek oz. razmišljali na način ki so nam ga vcepli pred 100 leti.

zacnimo razmislat s svojo glavo

lp vsem ki ste prebrali

Gost

#29 Re:

2013-05-10 05:05

#7: Gostja -

Z vsem se strinjam samo ni mi jasno kako je lahko "zadet" voznik isto nevaren ko pijan voznik... itak ne bo hitro vozu pijan pa ga bo pičo ko zmešan. zadet voznik lahko edino zablokira cesto s svojo počasno vožnjo heh... nikoli nisem videla ne slišala, da bi kdo ki bi bil zadet (brez alkohola in drugih substanc) povzročil prometno. Poglej slovenski dokumentarec o marihuani...

 

Poleg tega če ti en dan pokadiš špinel pred spanjem, nasledni teden pa te škifi vstavijo in kot po čudežu greš na test za droge in ti odkrijejo THC boš vseeno izgubil izpit čeprav si kadil špinel pred enim tednom?? WTF???

m4ry

#30 Re:

2013-05-10 05:16

#26: lupca -

Lepo prosim ne kvasi bedarij ampak se rajši malo pozanimaj o tem. Marihuana NE povzroča psihoz, razen če ješ kake hude antidepresive ali tablete za živce, potem si bolj nagnjen k temu ampak vseeno v najhujšem primeru zaspiš in se zaliman zbudiš naslednji dan.

Drugo kot drugo mi imamo v našem telesu endocannabinoid-ski sistem. Priporočam, da si malo pogledaš kaj sploh je to in potem boš razumela kako je možno da je marihuana, predvsem olje lahko zdravilno za celo serijo bolezni, od raka, do tega kaj dobiš na nogah od sladkorne, do težav s pljuči....navadne vreznine, anomalije na koži, epilepsija....

 

Jas sem kašljala ko zmešane od konca osnovne čez celo srednjo, tako da sem se davila od sile, ni se zboljšalo na noben način, dajali so mi pumpice, tablete, ki naj bi v možganih preprečle da ti kašlaš in nevem kake vse bedarije, ni vedla dohtarca kaj si naj sploh začne z mano. Potem sem po naključju začela kaditi marihuano. Vsi simptomi so prenehali. Kašlala nisem več niti malo, bolana nisem bila v 4 letih nikoli, vse ql. Letos januara spet nehala kadit in glej ga zlomka so me letos spet pluče zaharale :))

 

Izobrazite se o marihuani, ne pa samo kvasit budalščin ki so vam jih drugi vtepli v head :)) Če bi bla marihuana legalna, bi si jo lahko vsak sadil doma, delal olje in dobil najboljše zdravilo za skoraj vse, to pa BIG PHARMA neče ker bi jim zdesetkalo biljonske dobičke.

 

Pa lep pozdrav vsem


Gost

#31 Re:

2013-05-10 05:17

#24: -

Ne da naj bi poglej si malo videje na youtubu.


Gost

#32

2013-05-10 12:53

Legalizacija marihuane potega v vedno več državah po svetu (tam so končno doumeli za kaj se v bistvu gre in da je marihuana vse prej kot škodljiva), zakaj ne bi še pri nas..

Ampak predstavljajte si, kako težko bo prepričat nekega 70 letnega penzionista ali pa zaskrbljeno mamico 2 otrok naj v primer referenduma volita za.. :) Slovenci še nis(m)o toliko napredni po mojem mnenju.


Gost

#33

2013-05-10 21:31

zleda da nas samo 666 kadi travo v sloveniji

Gost

#34

2013-05-12 18:59

Čas je že bil.

Gost

#35

2013-05-12 19:09

bando policijsko, ki nadleguje in kriminalizira mularijo že za džojnt, je treba ustavt.

Gost

#36

2013-05-12 20:06

Vsak odrasel človek se sam odloča kako bo živel, če s tem ne ogroža življenja drugega.

Gost

#37 Re:

2013-05-12 20:27

#23: - meni tudi, sploh si ne predstavljam življenja brez nje

 


Gost

#38

2013-05-13 07:50

Dejstva kažejo oz. narekujejo, da mora biti ta rastlina legalna. Brez vprašanj!

Gost

#39

2013-05-13 19:48

zdravilno rastlino za vsakogar...:)

Gost

#40

2013-05-14 04:29

uporabna na vseh področjih

Gost

#41

2013-05-14 15:19

upaaam da se bo to zgodilo čimprej in starostno mejo bi lahko znižali na 18.let:)

Gost

#42 Re:

2013-05-23 22:32

#26: lupca -

Zanimiv komentar , ker vse komande prihajajo iz komandnega mosta v vseh sistemih tega vesolja , od rojstva pa do smrti , bolezen in zdravljenje sta le stranski ulici na potovanju skozi naš utrinek življenja . Človeško inteligentno oprane možgane imaš (brez zamere , mogoče jih nečloveško imam oprane jaz) . Jaz zaupam samo srcu , ker le ono pošilja energijo možganom s feetbackom mojim jetrom in vsem ostalim organom . Hvala za spodbudo in oprosti , če sem te slučajno prizadel ...trudim se biti čist kot solza , moje ime je Igor Prašelj ...


Gost

#43 Re:

2013-05-23 22:39


Gost

#44

2013-05-26 11:07

...pametna...mujna...nikoli prepozna...

Gost

#45 SISTEM LAŽE , KER JE SKORUMPIRAN IN FAŠISTOIDEN...Re: Re:

2013-05-27 22:13


Gost

#46

2013-07-15 21:04

upam da se že začne kaj premikati v tej smeri

Gost

#47

2013-07-16 10:24

Trava je bla na svetu ze pred nami.. Darilo od bogov, nevem zakaj se nebi prepustili spiritualnem svetu...

To objavo je odstranil pisec objave sam (Show details)

2013-09-25 09:48


WeeD_Master

#49 marihuana

2013-11-07 13:31

učeri sem poslal pod priporočeno pošto pismo naši mafiji ( politiki )

preko pametnga telefona sem videl da je pismo bilo sprejeto danes...

v pismo sem navedel kako pridobiti na turizmu naših sosedov in po celem obširnem svetu... naredite ulice v vseh večjih mesti ( ljubljana, krško, koper, maribor... ) v teh ulicah naj bo marihuana legalizirana samo za turiste.... zamislte si koliko hrvaških turistov bi pridobili prav tako mađarskih in avstrijskih za državljane republike bi bila pa marihuana legalizirana po celi sloveniji... nič več skrivanja... nič več pregledovanja sredi ceste policistov... nič več sodniškkih kazni ali policijskih....


SEM ZA LEGALIZACIJO MARIHUANE!!!

Gost

#50

2013-11-11 00:04

meka