Prepoved uporabe vseh pirotehničnih sredstev brez izjem.

PravaPeticija

#101

2018-12-28 17:08

Haha kasna zabita peticija

Jože

#102 Re: Re: ne bom podpisal!!!

2018-12-29 21:55

#97: Bomba - Re: ne bom podpisal!!!  

Vsi,ki imate radi pokanje in bliske, pojdite v države, v katerih divja vojna. Mogoče boste še bolj srečni, če ujamete še kakšen izstrelek. 

Sem za popolno prepoved uporabe pirotehnike. Tudi za primitivce!

Admin

#103 Re:

2018-12-31 11:51

#57: Pisatelj -  

Ahahahaha. Da bi pa prepovedali alkohol in cigarete a to pa ne? Prenehajte z tem navadnim jamranjem nad pirotehniko. Vsak ima svoje veselje v "svobodni državi". Po celem svetu je pirotehnika dovoljena in le v določenih državah so prepovedane petarde. Če hočete prepovedati pirotehniko potem zahtevam prepoved alkohola, cigaretov, avtomobilov in širjenje mest saj onesnažujejo okolje, uničujejo zdravje ljudi in živali posredno ali neposredno. Veliko več je prometnih nesreč zaradi alkohola in smrti zaradi cigaret. Veliko več živali umre zaradi krčenja gozdov, izpušnih plinov in tovarn.

Protein

#104 Re: Re: Re: ne bom podpisal!!!

2018-12-31 12:01

#102: Jože - Re: Re: ne bom podpisal!!!  

Vsi ki imate radi alkohol pojdite v kleti pa tam pijte namesto da pijete po mestu in nervirate druge. Vsi ki radi kadite, to delajte v svojih stanovanjih in ne na ulicah.

Sem za popolno prepoved alkohola in cigaretov saj povzročajo prometne nesreče in uničena pluča kadilcev ali sokadilcev, ki morajo to prenašati.

Najprej naj se prepove to potem se bomo pogovarjali naprej. 


Gost

#105 Re:

2019-01-21 15:25

#11: Wan -  

res ? pol maš pa srečo da maš takega soseda k ga maš ... če bi meni to reko bi na mojem mestu ti bil pa jedel petarde ... sami pametnjakoviči ste nimaš kaj