VPIS NEODTUJLJIVE PRAVICE DO VODE V USTAVO

VPIS NEODTUJLJIVE PRAVICE DO VODE V USTAVO / Obvestila / PRVI POMEMBEN KORAK - VPIS V USTAVO, JE BLIZU:-) / Komentarji


Gost

#1

2016-06-30 19:39

Vse čestitke za vloženi trud, in uspešnost.
lp

Gost

#2

2016-06-30 19:47

Bravo! Hvala vsem!

Gost

#3

2016-06-30 19:52

Samo, da ne bodo pred vpisom v ustavo in ustreznimi zakoni, spejet sporazum med eu in zda. In posledicno potem tak vpis v ustavo ne bo vec mogoc. Dz dopusti so pred vrati.

Gost

#4

2016-06-30 20:44

To je res velik uspeh. Hvala vam!


Gost

#5

2016-06-30 21:01

Vsem iskrene čestitke in vztrajno naprej. Sama bom prijateljem in znancem predstavila pomen vode za prihodnost ter jih prepričala za priključitev med nas podpisnike.

 


Gost

#6

2016-06-30 21:44

Lep pozdrav
Hvala za obvestilo
zahvala moja Vsima Vama da opažate in začenjate peticije
Nikoli in nikdar me niste in ne boste obremenjevali
HVALA Bane
V nadaljevanju Vam želim veliko uspeha
Lep pozdrav Dubravka
Mica

#7

2016-06-30 23:44

Dekleta in fantje, najlepša hvala za ves vaš trud! BRAVO!

Vesela sem, da sem del te akcije!


Gost

#8

2016-07-01 04:26

Iskrene čestitke za opravljeno delo in vložen trud.

Marjan Lukežič

Gost

#9

2016-07-01 05:30

Pozdravljeni
Čestitam vsem kateri se za vse nas državljane trudite da se v ustavo preko parlamenta vnese tako enostaven člen. Hvala za razumevajoč odnos do DZ za potrpljenje, vztrajnost, organiziranost.
Ker v naši državi odvetniki kateri imajo interes kapitala iščejo načine kako privatizirati izvire vode bi bilo dobro razmisliti o tem kako zakonsko zaščititi izvire vode. Npr. prodaja rogaške, pivovarne laško podjetja katera imajo v posesti vodne vire naših državljanov.

Srečno in veliko uspeha v pogajanjih.

Rafael

Gost

#10

2016-07-01 05:49

Ampak to je daleč od tega kar smo si na začetku zadali t.j. da se v Ustavo zapiše, da je voda javno dobro?


Gost

#11

2016-07-01 06:22

Ker politiku katerekoli barve ne verjamem niti ko mi reče "dober dan", bom malo bolj miren šele, ko bo člen zapisan v Ustavo. Ne pozabimo pa, da je to le prvi korak, ozrimo se na to, kar je napisal Rafael pod #9
Tine Zupančič

Gost

#12

2016-07-01 06:24

Jaz osebno, pa bi se iz srca zahvalila vaši skupini, kajti le vi ste zaslužni, da smo se SLOVENCI "prebudili" in prišli do spoznanja, da je voda naravni vir življenja, ki je nujno potrebna za obstoj narave in človeštva in da nikakor ni voda vir, da prideš do "hitrega zaslužka" ....HVALA VAM!

Gost

#13

2016-07-01 06:31

Pohvalno za vašo pobudo in vaš trud.Ljudje se niti ne zavedajo kaj to pomeni za nas vse v življenju...

Gost

#14

2016-07-01 06:47

Bravo, čestitke vsem! Jernej Kuntner

Štefan

#15

2016-07-01 06:47

Naiven je, kdor misli, da je boja konec in da bo zahtevana vsebina, da je voda javno dobro v korist državljanov, vpisana v ustavo. 

Pripravljalci predloga, zakonskih in podzakonskih predpisov bodo storili vse, da se predlog spremeni v tolikšni meri, da nas bodo žejne pripeljali čez vodo. Ker do sedaj niti enkrat ni bilo drugače ne morem pričakovati spremembo tudi tokrat. Zdi se mi, da je v igri preveč denarja in življensko strateškega vpliva. 


Gost

#16

2016-07-01 06:58

Hvala za namero, odlocnost in vztrajnost vsem aktivnim, toplo mi je pri srcu, ok smo ljudje pripravljeni stopiti skupaj in stvari spremeniti na bolje v dobro vsem in zanamcem. Bodimo ponosni na taksne uspehe.

Gost

#17

2016-07-01 07:37

Žalostno je,da moremo mi skupina državljanov skrbeti za našo pravico do vode,kajti to bi morala biti skrb naših političnih veljakov,katere smo izvolili za boljšo prihodnost SLOVENIJE.

Gost

#18

2016-07-01 08:06

BRAVO BRAVO! SEM RESNIČNO ZELO VESELA IN PONOSNA, DA STE VZTRAJNI IN DA VLADA TAKO POZITIVNO SPREJEMA NAŠO NARAVNO VODO, NARAVNE IZVIRE IN DA SE ZAVEDA KAKO POMEMBNO JE, DA JE DOSTOP DO VODE OMOGOČEN VSEM.

Gost

#19

2016-07-01 08:51

Črkovanje... vejice... boli...

Gost

#20

2016-07-01 09:53

Zanima me ali besede, ki označujejo pitno vodo in vodo za oskrbo gospodinjstev, vključujejo tudi mineralne in termalne vode. Če ne, zakaj ne?

Gost

#21 vse čestitke in gremo dalje...

2016-07-01 10:40

Vse čestitke  iiiin, gremo dalje....

 

 


Gost

#22

2016-07-01 11:03

Zahvaljujem se vam za trud in pripravljenost, da se v imenu nas vseh borite za vodo, ki bi morala biti samoumevno pravica nas vseh, kot še marsikaj drugega. Hvala lepa!
Majda Tamše

Gost

#23

2016-07-01 11:31

Bodite samokritični. Samokritika je najboljša obramba pred tujo kritiko. Dosegli ste malo, ne pa skoraj vse. V ustavi je že bilo napisano, da so naravne dobrine družbena last in so neodtuljive. Naravne dobrine so: voda, vodotoki, rudniki, se pravi tudi nafta, sončna energija, veter, zrak, pa tudi zemlja: gozd, travniki, pašniki, planine, morska obala, rečni breg, morda še kaj drugega, pa sem pozabil. Niso pa naravne dobrine chemtrails, HAARP, UGSO (umetno gensko spremenjeni organizmi) in podobne neumnosti, torej se morajo smatrati nezaželjeni vsaki uradni državljani, organizacije tiste države, ki to počne, vsak posamezen izdelan izdelek te države pa mora na stroške te države biti posebej pregledan, saj ni garancije, da ni nekaj skrito v njem (nanotehnologija).

PPLP Radoš


Gost

#24

2016-07-01 11:38

Jaz pa bi opozorila še na eno stvar, ki je tudi direktna posledica TISE: kot veste, se pripravlja strožja protikadilska zakonodaja. Štiri ameriške tobačne multinacionalke že izvajajo pritisk na Slovenijo in grozijo s tožbo, v primeru sprejetja te zakonodaje. Članek sem prebrala v Mladini in nanj opozarjam - tudi in predvsem zato, ker je naša politika pod pritiski že klonila......
Mi povzdignimo svoj glas!!!!!

Gost

#25

2016-07-01 13:27

Bravo to bo tudi edina razumna poteza za dobro nas malih ljudi! Hvala Brane in vsem podobno mislečim, Ivana