prepoved SAZAS -a pregon vpletenih, tudi pravnikov kateri delujejo na arhaičen način


Gost

#226

2013-11-06 13:48

Google AdWords...

Gost

#227

2013-11-10 11:53

Absolutno se strinjam da je Sazas popolnoma nekoristna ustanova ki na kriminalen nacin hoce sluziti. podbiram,da se vsi slovenci ze enkrat upremo,stopimo skupaj in naredimo red,disciplino in prihodnost k razvoju Slovenijie

Gost

#228 Re:

2013-11-10 12:55


Gost

#229

2013-11-11 08:23

Živimo v državi, kjer zakone sprejemajo nori ljudje. Omogočili so društvu (tokrat SAZAS), da legalno ropa posameznike in gospodarske subjekte. Če ustanoviš društvo (najmanj trije kljukci), poznaš nekoga v parlamentu, lahko pošiljaš položnice s poljubnim zneskom. Naslove prepiši iz TIS-a(telefonski imenik Slovenije). Kdor ne plača je v najmanj prekršku, za katerega lahko odsedi uklonilni pripor. Kdor še takrat ne plača, gredo na lov izterjevalci, rubežniki in podobni. Vam povem, da smo boljši od banana republike iz katere se tako radi norčujemo.

Gost

#230

2013-11-11 08:24

MIslim, da ta družba ne deluje transparentno in se okorišča na račun izvajalcev glasbe.

Gost

#231

2013-11-11 10:52

hm...narobe svet...podpisujem vse živo-seveda smiselne stvari in ne vem več kaj naj...
svetoval bi ,ali pa želel da se povežete in se
družno strateško lotite te hobotnice.
g. Boris-ne mečite energije stran zaradi komentarjev..ignor...spekter ljudi je raznolik,zavest prav tako
klemen

Gost

#232

2013-11-14 00:30

Bojkot SAZAS-a!
JanUlaga

#233 Bojkot SAZAS-a!

2013-11-14 00:31

Bojkot SAZAS-a!

Gost

#234

2013-11-15 20:43

dol z sazasom!!!!!!!!!!!!!!!

Gost

#235

2013-11-20 08:35

zadosti mamo plaćevanja!!!!!

Gost

#236

2013-11-20 08:36

oderuhi!!!!

Gost

#237

2013-11-26 14:28

SAZAS nepravično deli nabrana sredstva, se obnaša arogantno in ne dela razlik med humanitarnimi, brezplačnimi koncerti in tistimi, na katerih nekateri mastno služijo. Nima razumevanja do avtorjev glasbe in ima tudi tu privilegirance.

Gost

#238

2013-11-26 20:10

SAZAS je sprivatizirana nabiralka denarja na tujih žuljih, večinoma pa tisti, ki naj bi jih ta kvazi organ ščitil, nimajo nič od tega... brez veze

Gost

#239

2013-11-26 21:12

Kot sem že prebral na komentarjih , tudi sam moram napisat en komentar.Pač ne gre za mene, ampak za sina. Tudi sam je glasbenik, ki ima že kar tri videospote, in je pred kratkim izdal tudi svoj prvi cd. Njegove pesmi se vrtijo po raznoraznih radijih.V glasbo je do sedaj vložil že več tisoč evrov od sazas-a pa za svoj trud še ni dobil ni enega samega centa.Tako da popolnoma podpiram to peticijo o sazasu.
tomaz-dj

#240

2013-11-29 10:42

Se popolnoma strinjam s to peticijo. Imamo namreč spletni radio RABBIT, kateri je isključno namenjen poslušalcem, kateri kreirajo program s svojimi glasbenimi željami. SMO NEPROFITNI, BREZ REKLAM, POLITIKE, POROČIL, SKRATKA ZA TO NE DOBIMO NITI CENTA OD NIKOGAR, ker to počnemo prostovoljno, pa moramo vseeno plačevati po 44,13€ mesečno plus DDV. Se pravi da se plačuje iz žepa čisto na suho. Tudi sam sem vprašal, kam gre denar od izvajalcev, kateri že zdavnaj ni več, kot so napr: Boney M, ABBA, THE BEATLES,ELVIS PRESLEY.... pa sem dobil odgovor da hčerinskim družbam.....Vsak komentar je odveč. Samo sem se nasmejal in odšel, in si ogledoval notranjost stavbe kjer je SAZAS-marmor vsepovsod....

DAVID SLUGA IZ LUBLANE

#241 Re:

2013-11-29 10:46

#240: tomaz-dj -

SAZAS in odvetnik Sluga so resnično kriminalci  kateri Borčija kot sem ugotovil želijo utišati. Borči :::: ne daj se  podprimo ga, organiziraj  sestanek da se dogovorimo ampak pazi Sluga iz Apač  je njihovo peto kolo , na njega bodi pozoren barabe pokvarjene


Gost

#242

2013-11-29 11:44

SAZAS
hehehe
največja svinjarija republike Slovenija
Že kdaj bi ga morali ukinit ustanovitelje pa zapret!!!
sabina bartolič@sazas.com

#243 Re:

2013-11-29 12:21

#242: -

zupana pa slugo pa zapret za vse večne čase pa na  prisilno delo da vidijo kaj so  naredili ljudem lopovi teroristi, lažnjivci samo hitler se še lahko kosa z njimi pša mogoče niti on več ne saj so še bolj zloglasni kaj so te barabe  ordeitza obtožile sram naj jih bo

matjaž zupan

#244

2013-11-29 17:05

pa veste kaj je najbolj grozno v vsem tem !

ta lopov Zupan dela vse po zakonu pa mu nihče nič ne more razen da mu negdo gobec razbije da bo utihnil za večno !
KAMBIAMENT

#245 Re: SAZAS

2013-12-02 18:23

#8: FB pravnik - SAZAS

Peticija proti UKINITVI sazasa je morda odveč, verjamem.... in bi verjela še bolj če bi se le moralno vedli .

Popraviti bi morali nekaj vaših "členov" in bi stvar delovala - ZA VSE. Ne morete sankcionirati lokala, ki bi rad pomagal bandu, da se uveljavi, če le-tega nimate niti še v bazi in zato je jasno, da od vas ne bodo dobili ničesar (koliko točk morajo imeti za vaših par centov in koliko špilov je potrebnih za vaših par točk?). Polek tega vam pa najbolj zamerim, da obračunate otrokom, ja, otrokom, avtorske pravice na  dobrodelni prireditvi z nastopom otroškega pevskega zbora.Pa dejte no nehat, kakšna škoda bi pri tem nastala in kdo je ta glasbenik, ki bi od njih hotel kaj iztržit!?

Ugotavlja se vedno več "napak v delovanju" vašega "društva", zato vam ljudje, in kar je še bolj pomembno, vse več glasbenikov, enostavno ne zaupa več in išče vse več načinov kako bi vam ubežalo.

Strinjam se glede piratstva (zanimivo glede na vaše vodstvo, važno je le da se je obrnil proti) in še bolj glede interneta...ampak glasbeniki in sama glasbena industrija ima vse adute da bi temu lahko nasprotovala...pa ne, očitno, če še na lastne internetne strani glasbeniki zastojn predstavljajo komade...kdo je zdej kriv, mi?glasbeniki? in kdo ste vi da drugim zaračunavate? Pa dejte no, še delavcem jemljete edino moralno podporo pri delu v pisarnah, podjetjih tovarnah, trgovskih centrih zakaj? ker se več proda če je folk vesel z glasbo? PA HVALA K....!!! že tako je država finančno v čisti bedi !!...in še to računate po kvadratih in ne na dejanski učinek...

Nekaj se mora najprej pri vas korenito spremeniti, nato šele, lahko pričakujete od ljudi in izvajalcev da vam ponovno zaupajo! Nimam nič proti prejemnikom nagrad, vendar si morate to najprej zaslužiti...do zdej ste samo zavirali novocvetoče bande in vzpodbujali kriminal v glasbi...

JAZ SEM ZA SPREMEMBO IN NE ZA UKINITEV, pa sej boste tako ali drugače dovolj zaslužili za vaše dobre avte ;)

Matjaž Zupan - SAZAS Mz hektor šef slovenskih mafijcev

#246 Re: Re: SAZAS

2013-12-02 18:43

#245: KAMBIAMENT - Re: SAZAS

sazas se mora ukiniti ker so preveč sranja že nardili, glazbeniki le naj igrajo  komade  raznih avtorjev saj je to za avtorjje reklama pa tudi predstavljajo se lahko, saj ne kradejo nobene intelektualne lastnine z tem.
DOL Z SAZASOM   !

nas so že močno natregnili pa nam pokrali vse ka smo imeli.  zatosazas več ne sme obstojati  niti v sanjah ne

tatjana

#247 sazas so iskoriščevalci barabe lopovi vse samo ljudije ne

2013-12-02 22:03

Zadavbila bi ga z lastnimi rokami preklet prasec Zupan proklet sazas te enkrat nekdo bo jim nekaj neredo. Samo se naj špilajo.
Mogla sem radjo v salonu ven dat pa plačat za nazaj proklete barabe pol pa ga tožijo ker jim je rekel da so barabe pa tudi so . V fris jim plunem barabam pokvarjenim Zupanu pa onemu slugu samo nadaljuj ne daj se s tabo smo če boš delal demonstracije nam javi Tatjana
gedapo

#248

2013-12-03 13:53

držimo se...!
Jožica

#249 sazas do lopovi to vemo že vsi samp policija še tega ne ve

2013-12-08 20:58

nekega poračuna so mi nabrali 3000 evrov pa je tem prascem sodišče prisodilo toliko, da sem morala frizerski salon zapreti in vse prihranke dati njim. In će to niso lopšovi SAZAS Zupan in vidim da jih je Boris Odreitz obveščal o tem 10 let pa se nobeden ni zdramil samo denar jim je pomemben kerega bodo nam pokradli.Tak pše v srednjem veku niso delali barabe lopovske Zuapn pa njihov odvetnik Sluga davorin prasec vseh prascev kaj mu noben ne misli gobca spotret .

Gost

#250

2013-12-09 11:30

Sazas - Mora goreti na smetišču zgodovine, zdaj!