prepoved SAZAS -a pregon vpletenih, tudi pravnikov kateri delujejo na arhaičen način

prepoved SAZAS -a pregon vpletenih, tudi pravnikov kateri delujejo na arhaičen način / Obvestila / vabilo na glavno obravnavo v primeru zaradi katerega me toži zločinsko društvo SAZAS / Komentarji


Gost

#1

2013-09-09 19:43

Ni prav, da je tako...

Gost

#2

2013-09-10 11:17

Pridem!Pa širim naprej,da čimhitreje izkoreninimo te oderuške gnide!!!!

Gost

#3

2013-09-10 11:20

Še ena takale zadevica obstaja, za katero sicer moji sogostinci niso nikoli slišali,ampak mene vseeno rubijo za kar lepo vsoto ZAVOD IPF.Njih je treba tudi po.......

Gost

#4

2013-10-14 13:38

Da je parazitna politicna uprava SLO totalno skorumpirana je jasno,da s tem tudi Justiz...,moras imeti tako podporo,kot takrat JBTZ-mafija..se je vprasanje...pazi da bos prezivel.!(Ivek..)

Gost

#5

2013-10-15 21:01

Sazas je kriminalna združba katera verjetno sodeluje z dogovorom vlade kjer si pospravljajo denar v lastne žepe.
Druge razlage ni,ker bi jih že davno morala aretirati policija za razno oderuštvo goljufije in še ogromno nezakonskih zadev.
Torej imajo nekoga v vladi na položaju kateri jih ščiti.V tej korumpirani Sloveniji pa to sploh ni nič novega ne čudnega.

Gost

#6

2013-11-10 11:55

Se strinjam in tudi nam poslali opomine za ze zdavnaj poravnane obveznosti iz leta 2009, na kriminalen nacin so zeleli zasluziti 2x. groza!!!