Pobuda za sprejem zakona o prepovedi opravljanja vseh političnih funkcij pravnomočno obsojenim


Gost

/ #83

2014-12-20 23:39

To, kar sem danes doživel, je za moje razumevanje družbe KONEC DRŽAVE. Na proslavi obletnice postroja prve Slovenske vojaške enote je bilvslavnostni govorec žJanez Janša, pravnomočno obsojeni kriminalec, zaradi odsotnosti drugege pravnomočno obsojenega kriminalca (Krkoviča) proslavo kar razveljavil, ker se cela njegova kriminalna združba ni našla na kupu. Iz prve vrste pa njegovemu govoru ploska predsednik države.
Ta država s takšno politično elito je (spet po moji skromni pameti) dosegla najnižjo možno raven demokracije. Nižje od tega res ni mogoče pasti, kajti če bi se začeli streljati, bi to bil poskus obračanja na bolje. Kakorkoli, obstaja možnost, da bi strel bil namenjen tistemu, ki ga ni zadel. A strela sploh ni bilo. Groza! Predsednik Slovenije pa ploska. Strinja se z povedanim in pokazanim.
PAHOR, ALI TE ČISTO NIČ NI SRAM?
Ker vem, da mi ne bo odgovoril, se z njegovim mnenjem sploh n bom obremenjeval. Pisali mu ga bodo (tako ali tako) drugi.

Razočaran in žalosten,
Branko Rigo dipl.ing.