ZA OHRANITEV NOVEGA ZAKONA O ZAKONSKI ZVEZI IN DRUŽINSKIH RAZMERJIH


Gost

#1026 Re:

2015-03-13 15:04

#804: -  

 Meni kot zagovornici zakona se pa zdi prav škoda, da so umaknili posnetek, saj se je v njem g. Vodeb tako osramotil in dokazal, da sploh ni noben strokovnjak in večinoma kvasi take neumnosti, da je bila to zgolj voda na naš mlin :D


Gost

#1027

2015-03-13 15:21

Menim, da so istospolno usmerjeni večinoma boljši starši kot tisti (raznospolni), kjer je vsaj eden od staršev alkoholik ali nasilnež ali pa je pridobivanje materialnih dobrin pomembnejše od ukvarjanja z otroki.

Gost

#1028 Re:

2015-03-13 15:31

#857: -  

 O kristjanih vem veliko lepega povedat, o Cerkvi se tudi kaj najde. Morali se pa boste kristjani odločit ali je 60%, o katerih nekateri govorijo, manjšina ali večina.

Precej več razlik se dela s strani kristjanov kot ostalih.


Gost

#1029 Re: Re:

2015-03-13 16:19

#1011: - Re:  

 Pedofili so vaši župniki, ki jim veselo pošiljate otroke, ko vam doma povejo kaj se dogaja, jim pa še verjamete ne. Jaz sem hodila k verouku v strogem komunizmu, ampak ti bi verjetno trdil, da takrat nismo smeli hodit. Danes otrok ne pustim niti blizu cerkve, pedofilom in kretenom kot si ti sam. Če se mi kaj zgodi, je moja prva zahteva, da za moje otroke ne sme skrbeti pripadnik RKC, ker ti namesto, da bi otroke ljubili, jih učili spoštovanja in strpnosti, otroke naučijo sovraštva. In ja 80000 bedakov, nestrpnežev, fašistov!!! Tvoji otroci pa tisti, ki druge zmerjajo s cigani, pedri, čefurji in še kaj. Še en komentar preberem tebi podobnim, pa bo zame obstajala samo ena žaljivka - katolik! 


Gost

#1030 Re: Re: Re:

2015-03-13 16:30

#1029: - Re: Re:  

 Si vzorec strpnosti.Kar tako naprej.Bolj udrihate,več nasprotnikov.

Sem ateist.

 

hetero-starš

#1031

2015-03-13 16:30

Bog ne daj, da bi mojega otroka posvojila katera izmed tistih 80000-ih glav homofobne črede. Kar počne, je tipični primer ZLOBE. In sindrom manjvrednostnih kompleksov.

To objavo je odstranil pisec objave sam (Show details)

2015-03-13 16:34


ivana

#1033

2015-03-13 16:39

Proti,proti,....


Gost

#1034 Re:

2015-03-13 16:41

#1027: -  

Taka izjava vas poneumlja. 


Gost

#1035

2015-03-13 16:43

Vsem slovenskim vernikom:

naš trenutni papež je Frančišek in ne Ivan Grozni (ta je bivši komunist) in čas bi bil, da se naši župniki začnejo zgledovat po prvem.


Gost

#1036

2015-03-13 16:46

Dragi katoliški homofobi!

Imate svoje cerkvene straight doživljenjske poroke. Imate svoja pravila, po katerih ženska ne more postati papežinja in duhovniki ne smejo biti poročeni. Nekateri imate po 8 otrok in s takim tempom razmnoževanja bi človeštvu kmalu zmanjkalo hrane in celo zraka ... Ampak IMATE VSO PRAVICO, DA ŽIVITE TAKO KOT VAM PAŠE IN V SKLADU S TEM, V KAR VERJAMETE! PUSTITE JO TUDI DRUGIM! Ne podpisujte, kdo naj posvaja NAŠE otroke!

Vsi se toliko sprašujete, kaj bo s straight otroki, ki jih bodo posvojili geji. Jaz pa se sprašujem, kaj bo s homoseksualnimi otroki, ki jih boste posvojili homofobi? Jim boste razložili, tako kot zdaj nam, da so degenerirani?????


Gost

#1037

2015-03-13 16:47

škoda besed

Gost

#1038

2015-03-13 17:03

padec zakona bi slovenijo osramotil na svetovni ravni...

Ina

#1039 Re: Re: Re: Re:

2015-03-13 17:08

#1030: - Re: Re: Re:  

Največ nesramnih besed in grozljivih kletvic, je slišati prav s strani "ogroženih" istospolno usmerjenih. Potem se vprašam, kako pričakujete, da vas bodo ljudje bili pripravljeni poslušati, če pa iz vas kar vre sovraštvo. Sem katolik, istospolno usmerjenih nisem nikoli žalila, nekaj jih poznam in imam sorodnika, ki je homoseksualec. Njihova usmerjenost me ne zanima, niti ne moti. Nikoli nisem z nobeno besedo, koga od njih užalila in jih tudi v prihodnje ne nameravam. 

Ampak, kar me žalosti je to, da pa vsi ti moji znanci in tudi moj sorodnik, žalijo mene. Vedno poslušam, kako vodljive ovce smo katoliki, neumni in ozkogledni. Želijo spremeniti del mene, zaradi katerega sem taka kot sem in mi hočejo vsiliti njihovo mnenje. Ne pravim, da sem popolna, ampak to sem jaz, vera mi v življenju ogromno pomeni in pomaga, in niti ne pomislim, kje in kako bi bila danes, če ne bi imela vere. Nisem nestrpna, ampak se mi zdi, da nekako živijo v protislovju. Govorijo "živi in pusti živeti", "s ponosom drugačen" in podobno, vendar se ne zavedajo, da so sedaj prav oni tisti, ki vsiljujejo svoje poglede in obsojajo vse drugače misleče. In prav zato, se jaz v tem primeru ne morem strinjati z zakonom, saj nočem, da bi moj otrok bil vzgojen v takem okolju. Zahtevanje izenačitve in pravic, pri tem pa izrečene vse mogoče žalitve in psovke  proti drugače mislečim, vam žal ni prineslo mojega glasu.

 


Gost

#1040

2015-03-13 17:12

Najvec imajo proti homoseksualcem pravzaprat tisti ki si to natihem in naskrivah sami zelijo.
Ne bi bil presenecen ce bo kdaj gospod Primc bil prostovoljno ali neprostovoljno razkrit kot homo...

Gost

#1041

2015-03-13 17:13

www .youtube .com /watch?v=j1WEtFFPVBU

(odstranite presledke, ne gre linkov postat)

(ne želim s tem na nič ciljat, samo lep video se mi zdi, ko smo ravno pri tej tematiki)


Gost

#1042

2015-03-13 17:13

Spolnost in vera je človekova osebna stvar in ni pomembna za javno življenje v skupnosti.

Gost

#1043

2015-03-13 17:14

Ponosno proti.


Gost

#1044 Re: Re: Re: Re: Re:

2015-03-13 17:20

#1039: Ina - Re: Re: Re: Re:  glede na to, da meni odgovarjaš.
1. nisem istospolno usmerjena (poročena, trije otroci)

2. vzgojena katoliško, v času komunizma v cerkvi ni bilo politike, ampak so nas učli vero

3. kako ne bi znorel, če zopet govoriš o svojem otroku - kje je ta zakon namenjen tvojemu otroku (očitno ga sploh nisi prebrala)

4. si proti, pa še katolik povrhu, torej ne dovoliš, da imajo istospolni iste pravice kot ti  - zakon jim daje iste pravice kot tebi, tvojim pravicam se pa NIČ ne spremeni, in tudi tvojim otrokom se NIČ ne spremeni

Andrej

#1045 Re: Re: Re:

2015-03-13 17:20

#1010: - Re: Re:  

Milijonkrat povedano, nihče nima kar avtomatsko pravice do posvojitve. Vse se preveri, nato pa gredo na čakanje, gre samo za pravičnost pri tem. 

sergio

#1046 Re: Re: Re: Re:

2015-03-13 17:26

#650: - Re: Re: Re:  

 Popolnoma se strinjam.  Nadzor cerkve nad farani!

Franc

#1047 Re: Re: Re: Re: Re:

2015-03-13 17:28

#1039: Ina - Re: Re: Re: Re:  Posljusajte Ljudmilo Novak ali 24kul.si    Oni pravijo da so ogrozeni ne istospolni pac pa kristjani. Oni ne vidijo homofobije pac pa kristjanofobijo. LJUDJE SMO PAC LJUDJE, VSI REAGIRAMO PODOBNO.

 

ina

#1048 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-03-13 17:33

#1044: - Re: Re: Re: Re: Re:  

 Hvala za vaše mnenje in besede, ki dokazujejo moj sestavek.

Govorim v imenu svojega otroka, v katerem imenu pa naj govorim? Zakon je namenjen otrokom, sami ste napisali. Svoj, vaš, njegov? Je to pomembno v tem kontekstu? Vsak otrok mora imeti starše, da je spočet in se rodi, in ravno zato govorim v imenu otroka. Ne govorite mi, da se ne gre za mojega otroka, ko se gre za otroka, se gre za vsakega otroka. Mojega otroka. Zato, še enkrat povem, da si ne želim, da pride v take roke. To je moje mnenje, do katerega imam pravico, vendar ga ne vsiljujem.  Vsak naj dela po svoji vesti.

 


Gost

#1049

2015-03-13 17:36

Za prihodnost gre...
Darja

#1050 Re: Re: Re: Re: Re:

2015-03-13 17:37

#1039: Ina - Re: Re: Re: Re:  

 Glede na to, da se to vleče že okoli 20 let, seveda razplamtijo tudi čustva. In četudi sem strpna do vseh drugače mislečih, ne prenesem nekih katoliških pogledov na zadeve, ki se cerkve ne tičejo niti približno. In ko vidiš vse te ljudi med podpisovanjem po maši, se ti pač obrne želodec. Vemo, da ne obstaja en samcat znanstveni dokaz proti, cerkev pa vsiljuje neke svoje dogme, ki temeljijo na praznem luftu. Svet bi bil lepši brez te stalne zavore v moderni družbi.