Zahtevamo odpravo nepravilnosti pri obravnavanju rastline konoplje


Gost

#51

2016-06-03 10:50

Ker ne privoščim nikomur nepotrebnega trpljenja, do katerega nujno pride v našem zdravstvenem sistemu, ki noče ponuditi konoplje kot najbolj naravnega zdravila za lajšanje tegob in bolečin.
bee2

#52

2016-06-03 10:59

spodobi se in pravično je! ☺


Gost

#53

2016-06-03 12:24

zato ker je konoplja zdravilo poznam ziv dokaz ki si je s konopljinim oljem pozdravila raka in da se nam nebi več trebalo se skrivati kot eni otroci--v vrcu---

Gost

#54

2016-06-03 13:56

to peticijo sem podpisal, ker uporabljam konopljo že deset let in sem osebno priča zravilnim učinkom konoplje, kot so astma, imunski sistem, ledvice, ... in ker je prepovedana zaradi teh ki služijo na račun zdravil, kajti konoplja je zdravilo skoraj za vse bolezni, ker pa si jo lahko vsak posadi doma nebi nihče služil 

 


Gost

#55

2016-06-03 15:15

VELIKA ŠKODA se dela zdravilni KONOPLJI! Poznam veliko primerov kako je konopljina smola pomagala ljudem, ki so imeli probleme z depresijo,nespečnostjo itd. Medtem ko so jim farmacevtska zdravila naredila ogromno škode!
Lp
Barbka Špruk

Gost

#56

2016-06-03 22:52

Čim več tega!

Gost

#57

2016-06-04 08:17

Konopljo je treba legalizirat in to takoj, ker ni nikakršnih opravičljivih razlogov, da se jo še vedno kriminalizira. Če politika in zdravstvo res delata v dobro vseh nas, bodo postopke za legalizacijo konpolje sprožili takoj!!!

Krimsky

#58

2016-06-04 08:58

Religiozni ljudje bi se lahko vprašali:

Zakaj žalimo Stvarnika s prepovedjo rastline, ki je del Njegove stvaritve?

Ekonomisti bi se lahko vprašali:

Se iz primera Kolorado nismo naučili ničesar?

Zdravniki bi se lahko vprašali:

Zakaj ne smem imeti v torbi odličnega naravnega zdravila, kot ga je včasih imel moj dedek? 

Policisti bi se lahko vprašali:

Sem mar postal policist zato, da bom ob številnih resnih problemih prešteval sadike?

Poslanci bi se lahko vprašali:

Je moje stališče napredno ali nazadnjaško? Bom podprl voljo volivcev ali koga drugega?

Pravniki bi se lahko vprašali:

Sem v službi ideje enakopravnosti ali v službi kapitala, lobijev in farmacije?

In vsi mi bi se MORALI vprašati:

Zakaj dovoljujem, da me namesto kot enakopravnega državljana obravnavajo kot nedoletnega otroka?

~

Vprašanja porodijo idejo, ideja združi ljudi, shod jih poveže, in povezani ljudje premaknejo goro. No, ... ali pa jo, recimo, prevrtajo. Finančna globalizacija sicer deluje v smeri, da imajo tudi povezani ljudje čedalje bolj zvezane roke, vendar pri vrnitvi rastline na njeno tradicionalno mesto – darilo bogov ljudem – odloča zgolj naša volja. Popularni izgovor, da 'ni denarja', tu odpade.  

In če en shod ne poveže dovolj, bi jih lahko napravili več, veliko več, lahko bi jih napovedali za leto naprej, udeležbo pa porazdelili s preprostim trikom: Lahko bi jih povezali s skupinskim praznovanjem rojstnih dni. Npr. 17. junija, bi vsi, ki imajo takrat rojstni dan, prinesli glasbila, torto, piškotke ... in povabili prijatelje:

- A prideš na giga party, tu imamo vsi rojstni dan!

- Kje pa praznujete?

- Pred parlamentom ...

 Kak transparent bi pa občasno pritaknili zaradi turistov, da le-ti ne bi bili povsem zbegani ...

~

Da ne bi kdo menil, kakšen hud 'porabnik' sem, me je kar malo sram priznati, da še nikoli nisem kakšnega zvil. Nameravam pa to storiti ... ampak šele potem ... legalno in kot svoboden državljan ...


Gost

#59

2016-06-05 10:43

konoplja zdravi

Gost

#60

2016-06-07 15:51

Zaradi odprave nepravilnosti pri obravnavanju konoplje kot rastline, ki je lahko zelo koristna in uporabna.

Gost

#61

2016-06-08 21:06

Ker je najbolj zdravilna rastlina na svet in vsak bi moral imeti pravico do samooskrbe!

Gost

#62

2016-06-09 05:31

Ker sem za legalizacijo konoplje.

Gost

#63

2016-06-09 05:36

Ker je konoplja rastlina ki zdravi. Preverjeno.

Gost

#64

2016-06-09 05:41

ker ubija svobodo in je prepovedana samo zato, da farmacija industrija ,itd.. sluzi na svojih izdelkih

Gost

#65

2016-06-09 08:17

Ker konoplja zdravi bolzeni, ki naj bi bile neozdravljive po uradni medicini

Gost

#66

2016-06-09 08:22

Ker sem bolnik z kronično bolečino

Gost

#67

2016-06-09 08:24

ker je nehumano, to, da se tako zatira naravna medicina in nas poleg tega, zaradi tega "zelišča" obravnavajo kot ostale narkomane.

Gost

#68

2016-06-09 10:26

Ljudem, ki potrebujejo to rastlino za lastne potrebe (preventiva, zdravljenje) se ne sme prepovedati gojenja vsaj petih rastlin na domačem vrtu. Pametneje bi bilo, da ljudje dobijo od države zloženko, ki svetuje kako gojiti in varno ter uspešno pridelati koristne snovi iz te rastline !!

Gost

#69

2016-06-09 19:22

Meni se zdi ta predlog normalen! Če toliko ljudi pijančuje in trpi vsa družina, se pa nihče ne pritožuje. Konoplja pa je za nenačitane ljudi baubau. Joj. slovencli...

Gost

#70

2016-06-09 20:37

Vsak bi jo moram imet na vrtu,tako kot rožmarin,jagode,....

Gost

#71

2016-06-09 21:15

konoplja zdravi,zaupam naravi!

Gost

#72

2016-06-09 23:59

"If the law is causing more problems than the drug, we should probably reevaluate that law." 
- Tnzm


Gost

#73

2016-06-10 13:06

Peticijo sem podpisala zato, ker dobivam vedno več informacij o konoplji, ki zdravi različne bolezni, tudi metastaze si je znanec pozdravil, nato pa so ga zaprli, ker je uporabljal konopljo. Izselil se je iz svoje države (Makedonije) in sedaj živi v Ekvadorju.

Gost

#74

2016-06-10 13:57

Prepričana sem, da je konoplja v malih količinah zdravilna.

Gost

#75

2016-06-10 17:10

Če je konoplja enemu kadarkoli koristila, bi morala biti legalna in dostopna komurkoli, ki bi si je želel. Tu pa gre za masovno kratenje osnovnih človekovih pravic, prisilno in zaslužkarsko uradno oziroma vsiljeno medicino ter hinavščino brez primere. In to ob vseh tisočletnih dokazih, pričah, knjigah, izkušnjah, uspehih na ljudeh, živalih in rastlinah. Konoplja je bila, je in bo !