Pobuda za sprejem zakona o prepovedi opravljanja vseh političnih funkcij pravnomočno obsojenim

Quoted post


Gost

#22

2014-12-20 12:44

Peticijo sem podpisala zato, ker sem proti, da je obsojeni JJ v parlamentu. Vseeno sem pa mnenja, da se nam ulica ne sme zgoditi. V bistvu je treba odkriti resnico, zakaj so poslanci glasovali tako, kot so. Še vedno sem predvsem za referendum, še posebno pa, ne da me samo zanima ampak je potrebno zahtevati odgovor na vprašanje: Kakšne adute oz. kakšne "skrivnosti" ima Janez Janša na zalogi oz. jih pozna, da lahko pogojuje in izsiljuje celotno slovenijo in naše politike. Zadevi je treba priti do dna in narediti red. Ob neredih, je vedno na vrh priplavala samo nesnaga in gobezdala, efekta pa ni bilo. Še vedno sem za to, da se dela z glavo. Volivcev se ne bo spravilo na volišča v tolikšnem številu, da bi zmagal kdo drug kot SDS. V to sem prepričana in zato vas zaenkrat prosim, da forsirate referendum in ne ulico ... Lp, Ksenija

Replies


Gost

#61 Re:

2014-12-20 19:56:47

#22: -  

 Ima še veliko milijonov od orožja..nenazadnje. Ima US, ki je nastavljeno (bilo) od njega in ga bo opralo vsakega kriminala. Povsod ima nastavljene svoje ljudi. Podpira ga emigracija iz tujine in ga tudi financira. Podpira ga CIA (skrivoma), ima svoj parajugend vojsko in vse druge vzvode, da nas povede v leto 1941.


Gost

#92 Re:

2014-12-21 08:16:35

#22: -