ZA OHRANITEV NOVEGA ZAKONA O ZAKONSKI ZVEZI IN DRUŽINSKIH RAZMERJIH


Gost

#751 Re: Re:

2015-03-12 11:21

#735: - Re:  

 tudi tega kaj se dogaja za vašimi stenami nihče ne ve, glede na vaš komentar, pa mislim, da veliko slabega...


Gost

#752

2015-03-12 11:23

Podpišem, ampak tokrat ne zaradi lastnega prepričanja, ampak samo zato, ker je Janša proti!


Gost

#753 Re: Re:

2015-03-12 11:25

#735: - Re:  

 Mogoče govori o njej tako zato, ker jo je takorekoč vzgajal kot lastno hčerko-18 let?' Postavljate dvome v njegovo zgodbo, da bi ja vsi posumili v najslabše. To je tako kot če bi postavljali dvome v vse družine, ki so posvojile otroka.


Gost

#754 Re: Re: Re:

2015-03-12 11:34

#753: - Re: Re:  

 VI GOVORITE PA POJMA NIMATE!! POZNAL SEM ENEGA KI SE JE POTEM DVE LETI PO NORMALNI POROKI ODLOČIL DA MU BODO RITI OD DECOV VŠEČ! VI PA DA SE S TEM RODIJO IN TAKO DALJE. PODUČIT SE DEJTE PA KAK PRIMER IZ REALNEGA SVETA POGLEDAT!!!! IN TISTI TUDI NI BIL NORMALEN NO PA SAJ KAKO BOŠ ČE SE PUSTIŠ V RITO PIKAT!!!! KAJ SE PA GREJO ONI ZA STENAMI MI JE PA ČISTO JASNO! VZGAJAL 18 LET PA JA, ZLORABLJAL DOKLER NI UPALA VEČ NIKOMUR POVEDAT. TAKI KI NAJLEPŠE IZGLEDAJO IN SO VZVIŠENI SO POTEM NAJHUJŠI PEDOFILI

i'm str8

#755 Re: Re: Re:

2015-03-12 11:38

#718: - Re: Re:  
HETEROSEKSUALNOST SE NE PROMOVIRA KER SE NE RABI!!! NOEBENEMU NE RABIŠ RAZLAGAT, DA SI MORA POISKAT PARTNERJA IZ NASPROTNEGA SPOLA, KER JE TO NARAVNO IN TO ZAČUTI VSAK PRI SEBI SAM!!! GEJI IN LEJZBIKE PA ŠE KAKI DRUGI BOLJ SPREVRŽENI PA SO TO PREVZELI KER SE JIM ZDI MODERNO IN COOL!!! 

 Tudi homoseksualnost se ne promovira zato, da bi ljudje postali homoseksualci, ampak zato, da ljudje, ki so homoseksualci, upajo povedati, da so in, da naj se ne bojijo svoje 'drugačnosti' povedati na glas.

Homoseksualnost NI izbira, homofobija JE!!! Zapomni si in dojami!

i'm str8

#756 Re:

2015-03-12 11:40

#721: lm -  
ne sprejme podpisa, ker IP nagaja - nas je več polnoletnih v družini, pa bi radi še ostali podpisali...

 Probajte preko svojih mobilnih omrežij :)


Gost

#757 Re: Re: Re: Re:

2015-03-12 11:45

#754: - Re: Re: Re:  

 Pozdravljeni. Manca mi je ime, 20 let sem stara in imam dva očeta. Ati, ki je prejle lepo podal primer naše družine (par komentarjev nazaj), me je vprašal, če bi želela tudi sama kaj pokomentirat, glede na to, da imam iz prve roke dosti več izkušenj kot pa večina ljudi tukaj. 

Že sem začela pisat dolg sestavek, saj me je veliko komentarjev prizadelo. Užalilo. Predvsem pa je razžalostilo atija, kar me je še posebej podžgalo. Ampak sem si kasneje premislila. Nesmiselno je komplicirat, nakladat, navajat... dejstva so dostopna vsem v obliki vrhunske literature, mnogo primerov iz prakse pa prav tako obstaja. Kar lahko ponudim sama, je tole: 

Življenja, preden je mami zapustila očija in mene, se ne spomnim. A oči mnogokrat govori o njej, pa to lepe stvari. Razumno jo je pustil odit, pravi, saj je bila ona tista, ki ga je najbolj podpirala pri tem, da sam sebe najde. Nimata več kontakta in ni del našega življenja. Se pa dobro spomnim mnogo trenutkov iz mojga odraščanja pri očiju in atiju. To je bilo in še vedno je, lepo življenje. Podpora, ki mi jo dajeta, me drži pokonci. Ljubezen, ki mi jo naklonjata, mi pomaga skozi težje odločitve in vzgoja, ki sta mi jo nudila, me je pripeljala do tega, kar sem. Uspešna, pridna, predvsem pa spoštujem in ljubim svoja starša, ki sta mi odraščanje tisočkrat olajšala. 

Ne bom izgubljala besed. Nad komentarji sem razžaljena, vendar prosim vse: ne odzivajte se na negativnost. Naj si mislijo, kar želijo, o naši družini. Jaz si milsim svoje in tisočkrat bolj važna nam je podpora tistih, ki razmišljate odprto in prav, zato se ne oziramo na žalitve tistih, ki o nas nimajo najmanjšega pojma. 

Lep pozdrav in najlepša hvala za vse lepe besede!


Gost

#758 Re: Re: Re: Re:

2015-03-12 11:47

#754: - Re: Re: Re:  

 najhujši pedofili so v hetero družinah, pa med duhovniki, pa učitelji... pa saj težko verjemem da še nikoli nisi ničesar prebral, je pa res, da po pisanju sodeč nisi prav pismen.


Gost

#759 Re: Re:

2015-03-12 11:48

#756: i'm str8 - Re:  

 hvala, nisem pomislila :)

 

To objavo je odstranil pisec objave sam (Show details)

2015-03-12 11:50



Gost

#761 Re:

2015-03-12 11:52

#750: -  

 proti


Gost

#762 Re: Re: Re: Re: Re:

2015-03-12 11:53

#757: - Re: Re: Re: Re:  

 Bravo Manca!!! naj te ne prizadenejo vsi ti komentarji; si človek ali pa nisi - samo po tem se ločimo, ne po homo, hetero, slovenec...


Gost

#763

2015-03-12 11:53

Podpisano :)
MM

#764 Re: Re: Re: Re:

2015-03-12 11:54

#31: - Re: Re: Re:  

 Če si ti gay sem jaz papež. Odloč se že kaj si pol se pa deklariraj. Jaz sem poročen imam otroke a imam rad tudi fante in se deklariram kot biseksualec, čeprav ne sexsam s fanti.

Podpišem ZA zakonik in PROTI referendumu.

 


Gost

#765

2015-03-12 11:54

Sem za istospolne

Gost

#766 Re: Re: Re: Re: Re:

2015-03-12 11:54

#757: - Re: Re: Re: Re:  

 Seveda pa ne veš, kako bilo če bi dejansko imela MAMO...Žal.


Gost

#767 Re: Re: Re: Re: Re:

2015-03-12 11:55

#757: - Re: Re: Re: Re:  

 Bravo! Čestitke tvojima staršema :)

Peter Trebižan

#768 Re

2015-03-12 11:56

Pozdravljeni.

Tisti ki tako vneto branijo "družino" naj raje malo razmislijo kako je otroku ko se starša prepirata, pijeta, pretepata, itd. A to vam je ok, samo da ma otrok mamico in očija pa je vse super. Pravite da vam gre za otroka, sirot in trpinčenih otrok pa zmeraj več. Kar se pa tiče, da bi otroke istospolnih staršev nadlegovali, trpinčili..., pa je problem družbe. Ni težava v istospolni družini ampak v vzgoji staršev v "pravi družini" ki vzgojijo nestrpne otroke. Če vas pa skrbi da bodo ti otroci trpinčeni, potem pa najbolje da prepoveste tudi debelost, invalidnost..., saj so tudi ti otroci nadlegovani, mar ne?


Gost

#769 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-03-12 11:58

#766: - Re: Re: Re: Re: Re:  

 Za razliko od mnogih na srečo ve kako je, če imaš ljubečo družino. 

Katarza

#770 Re: Re: Re: Re: Re:

2015-03-12 11:58

#730: - Re: Re: Re: Re:  


A zdaj pa so vsi, ki so ZA "mladi"?

Bedarija je to: da ne razumes da se ljudje taksni rodijo (tako kot se dogaja tudi v zivalskem in rastlinskem svetu), in rodijo se razlicni, tako istospolni, kot frigidni, kot Bi, kot hetero in kot hermafroditi. Spolno slo imamo vsi ljudje genetsko naprogramirano v nas samih, od rojstva pa vse do smrti, in na to nima nihce vpliva. (Tako se tudi heteroseksualni posameznik ne more kar odlociti, da bi zamenjal svojo spolno usmerjenost - te zadeve ne delujejo tako; ce te ne rajca te pac ne rajca.)

Smesno je, da se pri heteroseksualnemu cloveku ta naprogramirani del privlaka do subjekta nasprotnega spola smatra za samoumevnega in naravnega, pri ostalih, ki pa jih je narava naprogramirala malenkost drugace od povprecja in niso pri tem sami ali okolje nic krivi, pa ne. To JE dejanska diskriminacija. Najprej konceptualna diskriminacija, ki pa se nemalokdaj sprevrze tudi v nasilje in splosnejse zatiranje teh ljudi.

Homofobija: homo (from homosexual) +‎ -phobia, coined in 1971 by George Weinberg.
To je samo specializiran izraz, ki opisuje ljudi ki se bojijo spolno drugace usmerjenih soljudi, toliko da se bolje razume pomen besede ter da se jo lahko uporablja in ne mesa z ostalimi sorodnimi izrazi kot so xenofob, fasist, rasist, itd.

Veliko lepsi besedi sta razumevanje in spostovanje.

 

Nehaj nabirati izkusnje v zivljenju, pa si kdaj raje kaksno knjigo preberi, bos prej nasel resnico.

 

www.klinicna-psihologija.si/docs/uradna_izjava_druzinski_zakonik.pdf


Gost

#771

2015-03-12 11:58

Živi in pusti drugim živeti.


Gost

#772 Re: Re: Re: Re: Re:

2015-03-12 12:06

#757: - Re: Re: Re: Re:  

 Zelo lepo napisano - tako tvoje kot od tvojega atija.

Pa nikar se ozirat na "trole", ki sta jim bolj od  lepih besed in argumentov pomembna žlehtnoba in nasilje (psihično in fizično).

Vse dobro tebi in tvojima ljubečima staršema!


Gost

#773 Re: Re:

2015-03-12 12:16

#731: Katarza - Re:  

Ta trditev me res zanima, na čem temelji... In mislim, da jo je s statistiko sorzmerno lahko dokazati. Dokler pa je ne vidim, me bo pa težko prepričati.

"Razvoj spolne identitete, spolne vloge in spolne usmerjenosti poteka pri obeh skupinah otrok enako; za otroke z istospolno usmerjenima staršema ne obstaja večja verjetnost, da bi bili istospolno usmerjeni ali imeli težave spolno identiteto kot za otroke, ki živijo v družinah s staršema različnega spola."

swagster

#774

2015-03-12 12:19

peace brothers and sisters :D

xx

#775 Re: Re: Re:

2015-03-12 12:21

#25: - Re: Re:  

 ali se vam zdi, da vsako jabolko ali hruška obrodi!!??

Najbrž jih primc pokuri, to vendar ni naravno!!???