Peticija za znižanje plače parlamentarcev na minimalno plačo

Peticija za znižanje plače parlamentarcev na minimalno plačo / Obvestila / Poziv vsem strankam in skupinam vstajnikov / Komentarji


Gost

#426

2013-10-09 15:35

+1

Gost

#427

2013-10-14 08:18

Sem ZA.
Minimalne plače si sploh ne zaslužijo, davkoplačevalci moramo delati zanjo ampak naj jim bo, tudi oni morajo preživeti.
Izberi vzdevek

#428 Zadeva

2013-10-18 22:04

Napiši komentar...

Gost

#429

2013-10-19 06:25

UPAM DA USPEMO


Gost

#430

2013-10-19 06:33

Spoštovani g.Gros!
Globoko pozdravljam vaš boj za znižanje plač poslancem, saj kot mati 11 letnega otroka s posebnimi potrebami ,že vseh ENAJST let doživljam grozo zakonodajnega sistema za te otroke, ki pa ga naši poslanci meni nič tebi nič kar naprej sprejemajo. Na kakšen način? Ali kdo sploh prebere kaj ti zakoni navajajo? Ali kdo preverja kaj to pomeni v praksi? NE!!!! Sprejemajo jih z dvigom rok. To da so zaradi njihove ležernosti naši otroci, ki so najbolj ranljiva skupina populacije, potem na milost in ne milost prepuščeni sistemu( ki nas na letni ravni stane ogromne količine denarja) in pa dobri volji posameznikov, jih pa ne zanima več. To, da potem starši namesto njih opravljamo njihovo delo, pa za to nismo nič plačani in zaradi neboloz ki jih sprejemajo vlagamo upravne in ustavne spore, seveda na naše stroške tudi nič ne pomeni. Kljub temu, da je velik del teh sporov rešenih v našo korist, nihče nič ne odgovarja. Aleluja!!!! Glejte, že iz samega zakona o usmerjanju otrok je kar nekaj stvari, ki so ji sprejeli pa so pravzaprav že v osnovi protizakonite, tako po naši ustavi, kot po mednarodni konvenciji o otrokovih pravicah. Ah, pa to za njih "nema veze", svoje pokasirajo, jebejo naj se pa potem državljani če jim kaj ni prav, a ne???
No imam predlog. Sama sem osebno pripravljena predstaviti svojega otroka(avtizem,slepota,motnja govora,težja gibalna oviranost)in jim na konkretnem primeru pojasniti njihov kretenizem. Celo več. Dam ga za kakšen mesec na rento, seveda v kolikor so pripravljeni sprejeti odgovornost za njegovo varnost oz. psiho-fizično stanje. Pa naj mi potem razložijo člene ki so jih sprejemali ob kavici in soku.
No nisem edina in sama. Nas je kar nekaj takšnih "herojev", ki smo pripravljeni povedati javno NA GLAS. Če nas potrebujete???!!!!POVEJTE.
Z lepimi pozdravi,

Barbara Zakovšek

Gost

#431

2013-10-19 07:37

Gospod Gros vas popolnoma podpiram pri peticiji popolnoma pravilno da vsak mora da zasluži svojo plačo pa naj bo predsednik države, vlade, minister, poslanec, mojster ali delavec.Mi upokojenci smo morali zaslužiti svojo pokojnino, tisti kateri niso zaslužili nebi smeli tudi dobiti, Prosim brez vsake (PRIVILEGIJE) Lep pozdrav, še naprej tako.

Gost

#432

2013-10-19 10:32

Rok, sem s tabo...

Gost

#433

2013-10-19 11:06

Za. Rok, car!
Lp

Gost

#434

2013-10-19 13:47

Upam, da Vam oz. nam vsem uspe! :-)

Gost

#435

2013-10-21 14:01

za

Gost

#436

2013-10-22 16:16

Kjer je sloga, je moč. Moramo stopiti skupaj in enkrat reči, konec sprenevedanja. Kakšni so to politiki, ki uničujejo svoje ljudi, vse so zavozili, zdaj, ko pa nam teče voda v grlo naj pa rešujemo vsi, krivi ali nedolžni. Meni ni nihče v življenju nič dal, vse kar imam sem si priborila sama, oni si pa kar delijo, MOJE, TVOJE, NAŠE vse je NJIHOVO in nihče ni nič kriv in nič jim ni treba vrnit. Naj z zakonom določijo, da se denar vrne iz oaz v SLO, pa bomo imeli dovolj.

Gost

#437

2013-11-04 10:53

Ne razumem tega molka "vstajnikov". Očitno je, da so vstaje samo blef. Da sodelujejo vse te skupine z roko v roki z vladajočimi. Druge razlage ni.

Če je kriza, je kriza za vse!

Gost

#438

2013-11-10 21:06

naj začnejo pri sebi in tistih, ki so nas v to spravili! zakaj moramo sedaj nositi posledice vsi!?

Gost

#439

2013-11-11 06:12

edino pravilno ljudstvo jih je izvolilo in ljudstvo naj odloča kako plačo si zaslužijo

Gost

#440

2014-01-22 17:48

Peticija za znižanje plače parlamentarcev na minimalno plačo to Se strinjam in to obvezno.